Polecamy:
Twój dom to miejsce do którego chcesz wracać... To właœnie dlatego tworzymy nasze tarasy

deska z kompozytu w portalu tarasy-drewniane.net

Wiemy, jak istotną sprawą jest piękno oraz komfort własnego domu. Dobrze wykonany taras zapewnia obie te rzeczy, dodatkowo gwarantując trwałość oraz piękny wygląd na długie lata.

trawniki z rolki

Opis: Układanie trawnika z rolki
Tematyka: trawnik z rolki, murawa, trawa, zakładanie trawnika
Opis: Plantacja trawnika z rolki odcinanego z gruntu
Tematyka: trawnik z rolki, murawa,trawa
Opis: Trawnik z rolki - plantacja
Tematyka: trawnik z rolki, murawa,trawa
Opis: Transport trawnika z rolki
Tematyka: trawnik z rolki, murawa,trawa


Trawniki wyprodukowane z mieszanek traw dywanowych. Charakteryzują się umiarkowanym tempem wzrostu, odpornością na udeptywanie oraz soczystą, zieloną kolorystyką.

TRAWAN to wysokiej jakości trawnik naturalny typu darniowego. Oferujemy go jako gotowy produkt w rolkach, z przeznaczeniem do natychmiastowego ułożenia w ogrodach, w parkach, na terenach użytecznosci publicznej, na boiskach sportowych czy polach golfowych.

TRAWAN pozwala nie tylko zaoszczędzić czas potrzebny na siew, pielegnacje i wzrost trawnika, ale dodatkowo daje pewność co do ostatecznego efektu. Stosując Trawan otrzymacie Państwo doskonały efekt - gęsta, zwarta darń, o wysokich walorach estetycznych, gotowa do intensywnego użytkowania niemal natychmiast po ułożeniu.

TRAWAN produkowany jest na naszych farmach według sprawdzonej, kanadyjskiej technologii, ze specjalnie dostosowanych do polskich warunków klimatycznych odmian traw. Przez minimum półtora roku od wysiania pielęgnujemy go starannie - nawadniamy, regularnie nawozimy i kosimy. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu dojrzaly trawnik o niespotykanej dotąd wysokiej jakości. Dysponujemy obecnie największą powierzchnia uprawna gotowego trawnika w Polsce.

TRAWAN zbierany jest przez nas mechanicznie, rolowany do transportu i natychmiast przewożony na miejsce przeznaczenia. Przed przybyciem Trawanu należy przygotować podloże, tak aby trawnik nie ucierpiał, czekając zbyt długo na jego ułożenie. Teren przeznaczony pod trawnik należy przekopać, oczyścić, odchwaścić i wyrównać. Wałowanie i grabienie ziemi pomoga mu łatwo przyjąć się w nowym miejscu. Następnie po prostu rozwija się gotowy trawnik, układając rolki ściśle obok siebie. Po ułożeniu trawnika, w celu zapewnienia korzeniom dobrego kontaktu z podłożem, trawnik należy zwałować i obficie podlać.

Sprawdź trawniki z rolki
w naszym sklepie internetowym
zobacz zobacz


Markiza selene

Idealna do zacieniania dużego tarasu, podkreślająca wyjątkowość i atrakcyjność rezydencji.

Mebelki

Zapraszmy do zapoznania się z ofertą zabawek dla dzieci do Twojego ogrodu.

Sklep internetowy
Formularz kontaktowy
Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego.
tel./fax: +48 33 817 22 99
telefon kom.: +48 504 596 495
e-mail: biuro@gardenplanet.pl
(c) Intersid.pl FUHP GARDENPLANET
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: +48 504 596 495
tel./fax: +48 33 817 22 99
e-mail: biuro@gardenplanet.pl