Polecamy:
Twój dom to miejsce do którego chcesz wracać... To właœnie dlatego tworzymy nasze tarasy

tarasy drewniane w portalu tarasy-drewniane.net

Wiemy, jak istotną sprawą jest piękno oraz komfort własnego domu. Dobrze wykonany taras zapewnia obie te rzeczy, dodatkowo gwarantując trwałość oraz piękny wygląd na długie lata.

Fontanny FineCrete

Opis: fontanna trzypoziomowa
Tematyka: fontanna, ogród, ozdoby ogrodowe
Opis: fontanna z Wenus
Tematyka: ozdabianie ogrodów, ogrody, fontanny
Opis: fontanna z kaczkami
Tematyka: zdobnictwo ogrodowe, fontanny, ozdoby ogrodowe
Opis: fontanna z dziewczyną
Tematyka: ozdoba ogrodowa, fontanna, ogródFontanny to główny wystrój ogrodów, parków, hoteli, budynków użyteczności publicznej etc. Są one znakomitą ozdobą stwarzającą niezastąpiony klimat oraz podnoszą równocześnie wilgotność w pomieszczeniach. Ze względu na duże gabaryty i znaczny ciężar, fontanny nasze składają się z elementów, co znacznie ułatwia ich transportowanie i montaż. Opcjonalnie wszystkie fontanny mogą być wyposażone w pompki (wraz z kompletem wężyków, trójników) pracujące w obiegu zamkniętym (zużycie prądu to 10 - 20 Watt). Chęć otrzymania pompek należy zaznaczyć w zamówieniu. Do miejsca ustawienia fontanny nie ma potrzeby doprowadzania bieżącej wody, ponieważ do jej napełnienia, w zależności od rodzaju, wielkości, potrzebne jest 10 - 50 litrów wody, która później pracuje w obiegu zamkniętym. Zatem wymagane jest uzupełnianie tylko tej ilości wody, która odparuje.

Fontanny wykonujemy w bogatym zestawie kolorystycznym imitując tym samym różne materiały t.j. marmur, miedź, piaskowiec, stary kamień itp. Ciekawostką jest to, że w każdym nowym sezonie wprowadzane są nowe kolekcje kolorystyczne oraz wzornictwo. W związku z tym każdy entuzjasta ogrodu może dobrać sobie z naszej bogatej gamy produktów ten jeden, idealnie pasujący do swojego otoczenia. Nieważne czy to jest ogród w stylu angielskim, japońskim czy jest on klasyczny. Materiał, z którego wykonujemy nasze produkty to wysokogatunkowy beton odporny na warunki atmosferyczne.

Dobór pompki do fontanny. Mierząc odległość od poziomu montażu pomki tj. (zazwyczaj) od dna największej misy fontanny do samego szczytu, należy dodać do tej wartości +50% i wtedy otrzymujemy minimalną wysokość podnoszenia słupa wody pompy np. jeżeli odległość ta wynosi 100cm to należy dobrać pompkę o max. słupie wody 150cm.

Materiał ten jest zgodny z normą PN-EN 206-1:2003 i jest klasy wytrzymałości na ściskanie C60/75, co oznacza średnią wytrzymałość ponad 80 N/mm2. Nasz produkt uzyskał maksymalną wartość wytrzymałości na ściskanie 107,5 N/mm2! Dla porównania, betony używane w inżynierii lądowej i morskiej są klasy C30/45, a te używane w budownictwie mieszkaniowym klasy C16/20. Marmur naturalny osiąga wytrzymałość na ściskanie 70 - 100 N/mm2. Nasiąkliwość jaką uzyskuje FineCrete® to 2,76%! Najlepsze wartości nasiąkliwości w wyrobach betonowych osiągają kostki brukowe oraz krawężniki używane przy ciągach autostradowych i wartości te wynoszą 3-4%.

Kolorystyka fontann zobacz

Sprawdź Fontanny FineCrete
w naszym sklepie internetowym
zobacz zobacz


Fontanny ceramiczne

Opis: Toscana
Tematyka: fontanna ogrodowa, na taras, fontanny, nowoczesna
Opis: Vigo
Tematyka: nowoczesna, fontanna ogrodowa, na taras, fontanny
Opis: Lacerno
Tematyka: fontanny, fontanna ogrodowa, na taras, nowoczesna
Opis: Zendo
Tematyka: fontanna ogrodowa, na taras, nowoczesna, fontanny


Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z nową ofertą fontann ogrodowych w skład których wchodzią:
- fontanny do ogrodu i na taras
- fontanny ceramiczne
- fontanny z naturalnego kamienia

Sprawdź Fontanny ceramiczne
w naszym sklepie internetowym
zobacz


Torf do roślin doniczkowych

Dzięki optymalnemu składowi, podłoże to gwarantuje znaczne przyrosty roślin, dużą liczbe pędów bocznych oraz pełne, intensywne wybarwienie liści.

Wiaty garażowe

Wielofunkcyjna wiata jest gotowym zestawem do samodzielnego montażu. Konstrukcja stalowa przeznaczona jest dla klientów ...

Sklep internetowy
Formularz kontaktowy
Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego.
tel./fax: +48 33 817 22 99
telefon kom.: +48 504 596 495
e-mail: biuro@gardenplanet.pl
(c) Intersid.pl FUHP GARDENPLANET
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: +48 504 596 495
tel./fax: +48 33 817 22 99
e-mail: biuro@gardenplanet.pl