Polecamy:
Twój dom to miejsce do którego chcesz wracać... To właœnie dlatego tworzymy nasze tarasy

tarasy z deski kompozytowej w portalu tarasy-drewniane.net

Wiemy, jak istotną sprawą jest piękno oraz komfort własnego domu. Dobrze wykonany taras zapewnia obie te rzeczy, dodatkowo gwarantując trwałość oraz piękny wygląd na długie lata.

Altany ogrodowe kryte dachówką

altana kryta dachówką altana kryta dachówką
Coraz częściej wybieramy życie z dala od miasta i otaczamy się ogrodem, by w harmonii z przyrodą stworzyć swój niepowtarzalny świat, a naszym celem jest w tym Państwu pomóc.
Zobacz więcej
w naszym pasażu handlowym
zobacz

Przedstawiamy zatem ofertę tzw. małej architektury ogrodowej i innych elementów wyposażenia ogrodu wykonanych z drewna, takich jak: altany różnego wzornictwa i różnych rozmiarów.Wyroby nasze, z uwagi na ich wspaniałe walory, takie jak: wysoka jakość wykonania, estetyka, trwałość, funkcjonalnosć, zwiekszona odporność na zmieniające sie warunki atmosferyczne, stosowane są wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba wyeksponowania elegancji miejsc wypoczynku, stworzenia odpowiedniego klimatu, atmosfery luksusu i komfortu ogrodu.

Jesteśmy gotowi zrealizować każde zamówienie i otwarci na nowe propozycje, a wszystko po to, aby zaspokoić indywidualne upodobania naszych klientów oraz zapewnić architektom i projektantom twórczą swobodę.

Mamy nadzieję, że przedstawiona oferta naszej firmy spełni Państwa oczekiwania i skłoni do zainteresowania naszymi wyrobami. Zapraszamy

Zamów już dziś, aby w pełni sezonu nie czekać na odległą realizację.

Sklep internetowy
Formularz kontaktowy
Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego.
tel./fax: +48 33 817 22 99
telefon kom.: +48 504 596 495
e-mail: biuro@gardenplanet.pl
(c) Intersid.pl FUHP GARDENPLANET
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: +48 504 596 495
tel./fax: +48 33 817 22 99
e-mail: biuro@gardenplanet.pl